Tutkuları Gözler Önüne Seren En İyi 24 Netflix Dizisi

Aileyle beraber izlenemeyecek dizileri sizler için sıraladık. Tabi bu dizileri yetişkin olduktan sonra izlemekte ve izletmekte fayda var.8 min


150
75 shares, 150 points

1. Marco Polo (2014-2016) – IMDb: 8

Erotik Netflix dizileri

Erotik Netflix dizileri arasında yer alan yapım, Marco Polo’nun Moğol İmparatoru Kubilay Han’ın sarayında yaşadığı dönemi konu alıyor. 13. yüzyılda Çin’de geçen dizide, hiç bilmediği bir coğrafyada kalan Marco Polo, Moğol İmparatoru Kubilay Han’ı korumaya çalışıyor. Dizide Marco Polo’yu Lorenzo Richelmy, Kubilay Han’ı ise Benedict Wong canlandırıyor.

2. Vis a Vis (2015-2019) – IMDb: 8.2

Vis a Vis

Sevişmeli Netflix dizileri arasında yer alan dizi, hapishaneye düşen bir kadının yaşadıklarını konu alıyor. Saf bir kadın olan Macarena, aşık olduğu patronu tarafından ihanete uğrar. Sevdiği adam için zimmetine para geçiren Macarena onun tarafından kandırılır. Bunun sonucunda ise 7 yıl hapis cezası alır. Ancak bu dünya Macarena için çok zorlu ve tehlikelidir. Dizide Maggie Civantos, Najwa Nimri ve Alba Flores rol alıyor.

3. Outlander (2014-) – IMDb: 8.4

Erotik Netflix dizileri

1946’da eski 2. Dünya Savaşı hemşiresi Claire Randall ve kocası Frank, Craigh na Dun’daki ayakta duran taşlardan 1743 yılına zaman yolculuğu yapar. Ancak bazı şeyler ters gider ve Claire, İskoç savaşçısı Jamie Fraiser ile evlenmek zorunda kalır. Daha sonra Claire, zorunluluktan dolayı birlikte olduğu savaşçıya karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Hal böyle olunca Claire, farklı zaman dilimlerine ait iki erkek arasında kalır.

4. Atiye (2019-) – IMDb: 7.4

Atiye

İstanbullu bir ressam olan Atiye, evrensel sırları ve aynı zamanda kendi geçmişiyle bağları olan bir arkeolojik sit alanını keşfetme macerasına atılıyor. İzleyicilerden tam not alan Atiye adlı Türk dizi erotik sahneleriyle de çok dikkat çekti. Erotik Netflix dizileri arasında yer alan yapımda Beren Saat, Melisa Şenolsun, Mehmet Günsür ve Metin Akdülger rol alıyor.

5. Spartacus (2010-2013) – IMDb: 8.5

Erotik Netflix dizileri

Dizinin 6 bölümlük ilk sezonu, gladyatör Gannicus’a odaklanıyor. Daha sonraki sezonlar ise Spartacus’ün Trakya’da yakalanıp köle olmasını ve gladyatör becerilerini geliştirdikten sonra sahiplerine ve Roma’ya baş kaldırmasını konu alıyor. Erotizmin bol olduğu diziler arasında yer alan yapımda Andy Whitfield, Manu Bennett, Lucy Lawless ve Liam McIntyre rol alıyor. Ayrıca dizide fazlasıyla erotizm ve şiddet içeren sahneler bulunuyor. Bu nedenle Spartacus, en erotik diziler arasında yer alıyor.

6. Tribes of Europa (2021-) – IMDb: 6.8

Tribes of Europa

Gerçekleşen bir küresel felaketin ardından elektrikler kesilir ve devletler düşer. Artık büyük devletlerin yerini mikro devletler ve kabileler alır. Fakat bu kabileler birbirlerinden üstün olduklarını göstermek ve hükmetmek için savaş içindedir. Diğer yandan bu savaş ortamında son teknoloji bir uçak düşer ve onu barışçıl bir kabilenin üyesi olan üç kardeş bulur. Uçaktaki pilotta ise bilinmeyen bir teknolojiye sahip bir küp vardır. Kardeşlerden biri bu küpü bulur. Ancak daha sonra hayatları tehlike altına girer ve hepsi farklı yollara düşer. Yeni erotik diziler arasında yer alan yapımda David Ali Rashed, Henriette Confurius, Emilio Sakraya, Melika Foroutan ve Oliver Masucci rol alıyor.

7. Love (2016-2018) – IMDb: 7.7

Erotik Netflix dizileri

Erotik Netflix dizileri arasında yer alan Love, Mickey ve Gus ikilisinin ilişkisine odaklanıyor. Mickey ve Gus, hayatlarında istediklerini elde edemeyen ve aşkı arayan iki insandır. Bir gün bu ikili tesadüf sonucu birbirleri ile tanışır. Daha sonra dizi, ikilinin yaşadıklarını ve ilişkilerini takip ediyor. Dizinin başrollerini Gillian Jacobs ve Paul Rust ikilisi paylaşıyor.

8. Orange Is the New Black (2013-2019) – IMDb: 8.1

Orange Is the New Black

En iyi Netflix erotik dizileri arasında bulunan Orange Is the New Black, biseksüel bir kadın olan Piper Chapman’ın yaşadıklarına odaklanıyor. Piper, üniversite yıllarından tanıdığı uyuşturucu satıcısı olan eski kız arkadaşı Alex yüzünden 15 ay hapis cezası alır. Hapis cezası yüzünden yaptığı tüm planlar bozulan Piper, nişanlısı Larry ile olan sakin ve sıradan hayatını geride bırakarak cezasını çekmek üzere hapishaneye gider.

9. Elite (2018-) – IMDb: 7.6

Erotik Netflix dizileri

Erotik Netflix dizileri arasında yer alan Elite, ülkenin en iyi okulunda okumaya hak kazanan üç öğrencinin yaşadıklarını konu alıyor. İspanya’da yaşanan bir deprem pek çok okulun yıkılmasına neden olur. Bunun üzerine işçi sınıfından üç öğrenci, ülkenin en seçkin okulunda eğitim almaya başlar. İşçi sınıfından gelen öğrenciler bunun büyük bir şans olduğunu düşünseler de, zamanla yanıldıklarını anlarlar. Ayrıca okulda işlenen bir cinayet, herkesin büyük bir trajedi yaşamasına neden olacaktır.

10. Perfume (2018) – IMDb: 7.1

Perfume

Bir gün kızıl saçlı bir şarkıcının cesedi bulunur. Ayrıca kurbanın koku bezleri vücudundan kesilerek çıkarılmıştır. Daha sonra onu bulan dedektifler, olayı aydınlatmak için ipuçlarını takip ederler. Erotik içerikli Netflix dizileri arasında yer alan yapımda Friederike Becht ve August Diehl rol alıyor.

11. The Witcher (2019-) – IMDb: 8.2

Erotik Netflix dizileri

Netflix erotizm dizileri arasında yer alan yapım başlangıçta hikayeyi farklı zamanlardaki üç kişinin gözünden gösteriyor. Daha sonra bölümler ilerledikçe hepsinin hikayesini tek bir zamanda birleştiriyor. Dizinin konusu ise şöyle:

Bir Witcher olan Rivyalı Geralt, dünyadaki yerini aramaktadır. Bu arayışta para karşılığında canavarları avlamaktadır. Bu fantastik dünyada pek çok farklı ırk bulunmakta ve barış içinde yaşamaktadır. Ancak bir gün bir savaş çıkacak ve tüm dengeler değişecektir. Bu sırada Geralt, kendisine vaat edilen çocuğu beklemektedir. Bu çocuk her şeyin dengesini değiştirebilecek bir güce sahiptir.

12. Sex Education (2019-) – IMDb: 8.3

Sex Education

Otis, kimseye zararı olmayan kendi halinde bir lise öğrencisidir. Annesi ise cinsellik konusunda çok bilgili olan bir seks terapistidir. Otis de annesi sayesinde cinsellik hakkında pek çok bilgi edinmiştir. Ancak Otis teoride bilgi sahibi, pratikte ise çekingendir. Bunu fark eden asi kız Maeve, okulda öğrencilere para karşılığında cinsellik hakkında tavsiyeler verelim der. Daha sonra bu ikili, cinsellik hakkında tavsiyeler vererek para kazanmaya başlar. Erotik Netflix dizileri arasında bulunan yapımın başrollerini Emma Mackey ve Asa Butterfield ikilisi paylaşıyor.

13. Sense8 (2015-2018) – IMDb: 8.3

Erotik Netflix dizileri

Netflix sevişme dizi Sense8, dünyanın farklı yerlerinde yaşayan ve esrarengiz bir şekilde birbirleriyle bağlantısı olan 8 kişiyi konu alıyor. Dizi, her bölümde Birleşik Krallık ve Kenya gibi farklı ülkelerde yaşayan kişilere odaklanıyor. Ayrıca bu birbirleriyle bağlantılı insanlardan bazıları bir araya gelmeye çalışıyor. Ancak hepsi için bunu söylemek mümkün değil. Çünkü diğerleri ise birbirlerini öldürmeye çalışıyor.

14. What/If (2019-) – IMDb: 6.3

What/If

Yabancı seks dizileri arasında yer alan antoloji dizisi What/If, tek bir kararın insanın hayatını nasıl değiştireceğini gösteriyor. Diğer yandan dizi, kabul edilemez şeyler yapmış olan insanları anlatıyor. Ayrıca dizinin başrolünü Renée Zellweger üstleniyor.

15. Bridgerton (2020-) – IMDb: 7.3

Erotik Netflix dizileri

Regency dönemine ışık tutan dizide, 1813 yılının Londra’sında herkes birbirine kur yapmaya başlıyor. Bridgerton ailesinden sekiz kardeş, yüksek sosyetede aşkı ve mutluluğu arıyor. Erotik Netflix dizileri arasında yer alan yapımda Phoebe Dynevor ve Regé-Jean Page rol alıyor.

16. Dark Desire (2020-) – IMDb: 6.4

Dark Desire

Evli bir kadın ve hukuk öğretmeni olan Alma, evinden uzaklaşarak tutkulu ve güzel bir hafta sonu geçirir. Ancak bu tutku dolu kaçamak büyük bir trajediye neden olacaktır. Çünkü artık en yakınlarını bile sorgulaması gerekecektir. En iyi erotik diziler arasında bulunan yapımın başrolünü Maite Perroni üstleniyor.

17. Jugar Con Fuego (2019-) – IMDb: 6

Erotik Netflix dizileri

Geçmişte başını belaya sokan Fabrizio Ramirez, Kolombiya’ya kaçıp yepyeni bir hayata başlar. Burada geçim kaynağı kahve üretimi olan bir yerleşim alanında çalışır ve yaşar. Ayrıca Fabrizio, burada üç kadını kendine aşık eder. Daha sonra olaylar gelişir. Erotik Netflix dizileri arasında bulunan yapımda Jason Day ve Gaby Espino rol alıyor.

18. Altered Carbon (2018-2020) – IMDb: 8

Erotik Netflix dizileri

Bilincin farklı bedenlere transfer edilebildiği bir dünyada, 250 yıl buzda kalan eski bir asker Takeshi Kovacs, yeniden özgür olmak için bir cinayeti çözmek zorundadır. Erotik Netflix dizileri arasında yer alan yapımın ilk sezonunda Joel Kinnaman, ikinci sezonunda ise Anthony Mackie rol alıyor.

19. Women of the Night (2019-) – IMDb: 6.1

Erotik Netflix dizileri

“Sevişme Netflix dizi” denince hemen akla gelen Women of the Night, Amsterdam Belediyesi’nde çalışmakta olan bir adamın karısının seks ve uyuşturucu dünyasına girmesini konu alıyor. Amsterdam Belediyesi’nde yükselen bir adam ile evli ve karanlık bir geçmişe sahip olan Xandra, seks ve uyuşturucu dünyasına adım atar.

20. Easy (2016-) – IMDb: 6.9

Erotik Netflix dizileri

En güzel erotik diziler arasında bulunan Easy, Chicago’da yaşayan insanların aşk, teknoloji, cinsellik, inanç ve felsefe gibi birçok konuyu sorgulamasını gözler önüne seriyor. Dizide Elizabeth Reaser, Jacqueline Toboni, Michael Chernus ve Dave Franco gibi oyuncular rol alıyor. Ayrıca dizide pek çok erotik sahne bulunuyor.. Bu nedenle Easy, erotik Netflix dizileri arasında yer alıyor.

21. Tidelands (2018) – IMDb: 7

Erotik Netflix dizileri

10 yılını hapishanede geçirdikten sonra memleketine dönen kadın bir ceset bulur. Daha sonra hayatı değişmeye başlar. Bu arada kasaba ile ilgili birçok yeni şey keşfeder. Keşfettiği şeylerden en çarpıcı olanı ise kasabada yaşayanların yarısının insan yarısının siren olduğudur. Erotik yabancı diziler arasında bulunan yapımın başrolünü Elsa Pataky üstleniyor.

22. Desenfrenadas (2020-) – IMDb: 7.3

Erotik Netflix dizileri

Erotik Netflix dizileri arasında bulunan Desenfrenadas, hayatlarındaki sıkıntılardan kaçmak üzere yolculuğa çıkan bir grup arkadaşın yaşadıklarını konu alıyor. 20’li yaşlardaki üç kadın arkadaş, hayatlarında ve yaşadıklarından çok sıkılmıştır. Bu nedenle her şeyi geride bırakıp macera dolu bir yolculuğa çıkmaya karar verirler. Araba ile yolculuğa çıkan arkadaşlar için başta her şey yolundadır. Ancak aralarına katılan yeni bir arkadaş her şeyin değişmesine neden olacaktır.

23. La Casa de las Flores (2018-2020) – IMDb: 7.7

Erotik Netflix dizileri

Yabancı seks dizileri arasında yer alan La Casa de las Flores, çiçek satarak geçinen bir aileyi konu alıyor. La Casa de las Flores bir ailenin işlettiği güzel bir çiçekçi dükkanıdır. Bu dükkan büyüleyici bir güzelliğe sahiptir. Ancak her şey göründüğü gibi değildir. Çünkü dışarıdan mükemmel görünen çiçekçi ailesi aslında kendi aralarında birçok sorun yaşamaktadır. Diğer yandan bazı karanlık sırların ortaya çıkması, aile içindeki dengelerin değişmesine neden olacaktır.

24. Hollywood (2020) – IMDb: 7.6

Erotik Netflix dizileri

Erotik Netflix dizileri arasında yer alan mini dizi, oyuncu ve yönetmen olmak için çabalayan insanları konu alıyor. 2. Dünya Savaşı bittikten sonra bir grup insan, oyuncu ve yönetmen olma hayaliyle Hollywood’da kendilerine yer bulmaya çalışmaktadır. Ancak bu hiç kolay olmayacaktır. Bu nedenle başarılı olmak için her şeyi göze almaları gerekecektir.


Like it? Share with your friends!

150
75 shares, 150 points

What's Your Reaction?

Korktum Korktum
0
Korktum
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Keyifli Keyifli
0
Keyifli
Muhteşem Muhteşem
3
Muhteşem
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Artist Artist
0
Artist
Listeland

0 Comments

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format