Meksikalı En Seksi 15 Ünlü Kadın

7 min


133
56 shares, 133 points

15) Camila Sodi

Camila Sodi: – En Sevilen 15 Meksikalı Kadın Ünlü, En Ateşli Meksikalı Ünlüler

Camila Sodi, Meksika’dan Ernestina Sodi ve Fernando González Parra’da doğan çok yetenekli bir aktris, şarkıcı ve modeldir. Babası aracılığıyla iki üvey kız kardeşi Tessa Ía ve Naian Gonzalez Norvind vardır. Çekiciliği ve muhteşem görünümü için birçok insan gibi. Meksikalı bir kablo ağı Telehit’te bir müzik video şovuna ev sahipliği yaptı ve daha sonra kariyerine modellik yaparak başladı. Gözleri, 2007’deki The Night Buffalo’daki ilk çıkışından bu yana kullanmayı unutmayacağı, başkalarını büyülenmiş halde tutabilecek doğal olarak çekici .

14) Ana Claudia Talancon

Ana Claudia Talancon:- En Ateşli Meksikalı Ünlüler, Meksikalı Ünlüler, Arzulanan Meksikalı bayan

Ana Claudia Talancon, 1 Mayıs 1980’de memleketi Cancún, Quintana Roo’da doğdu. Kariyerine 2006 yılında Richard Linklater’ın Fast Food Nation adlı programında yer alarak başladı. Daha sonra onunla Alone bir filmde ana karakteri oynayarak beyaz perde filmini yaptı. En çok arzu edilen Meksikalı kadın ünlülerden biri. Hayranları, uzun süre kalan ve mayoyla herkese tatlı bir kalp kırıklığı yaşatan reklam pozunu çok beğendi. Intimissimi gibi birçok ünlü dergiye ve kendisine büyük ün kazandıran Gentlemen’s Quarterly’e poz verdi.

13) Paulina Rubio

Paulina Rubio:- En Ateşli Meksikalı Ünlüler, güzel Meksikalı kadın, Arzulanan Meksikalı Kadın Ünlüler

Paulina Rubio, 17 Haziran 1971 Mexico City, Meksika’da doğdu. Gerçek adı Paulina Susana Rubio Dosamantes’ti ama genel olarak profesyonel adıyla Paulina Rubio olarak biliniyordu. 1982’den 1991’e kadar çalıştığı en iyi pop gruplarından biri olan Timbiriche’de tanındı. Kariyerinin başlangıcında bir film ve üç pembe dizi yaptı. Hayranları ve diğer ünlüler tarafından Latin Pop’un Kraliçesi olarak sevgiyle anılır. 2012 ve 2013 yıllarında Forbes dergisi tarafından Meksika’daki en güçlü elli kadın olarak listelendi.

12) Martha Higareda

Martha Higareda: – En İyi 15 Meksikalı Kadın Ünlü, güzel Meksikalı kadın

Martha, 24 Ağustos 1983’te Villahermosa, Tabasco, Meksika’da doğdu. Tam adı Martha Elba Guadalupe Higareda Cervantes, Martha Cervantes ve sanatçı Jose Luis Higareda’nın çocuğudur. Bir TV Tartışma programı olan Zapping Zone şovu için Disney Channel’da sunucu hostes olarak yer aldı. Amarte Duele filminde, ilk olarak Fernando Sariñana’nın yönettiği başrol oyuncusu olarak filmde yer aldı.

11) Aleida Nunez

Aleida Nunez: – Meksikalı Ünlüler, Arzulanan Meksikalı bayan

Aleida Nunez’in tam adı, 24 Ocak 198 doğumlu Aleida Araceli Nuñez Flores’dir. Ünlü bir Meksikalı model, oyuncu ve şarkıcıdır. 1994 yılında Nuestra Belleza Guanajuato yarışmasında ikincilik ödülünü kazandı. Oyuncu olarak kariyerine başlamadan önce bir reklam ve podyum modeliydi. Kariyerinin ilk aşamalarında kanal 10’da iletişim şefi olarak çeşitli şovlar yaptı. Şimdi Alexander adında bir çocuğun annesi ve hayranlarıyla düzenli olarak bağlantıda kalıyor.

10) Ninel Conde

Ninel Conde: – En Ateşli Meksikalı Ünlüler, Güzel Meksikalı kadın

Ninel Herrera Conde, bir televizyon sunucusu, oyuncu ve şarkıcı olan Meksika’dan. Mar de Amor, Rebelde, Porque el Amor Manda, Fuego en la sangre’deki performansıyla tanınmaktadır. 2004 yılında Big Brother VIP’ye katıldı ve orada kırk bir gün kaldı. İlk albümünü 2003 yılında Ninel Conde adıyla, 2005 yılında ise ikinci albümü La Rebelde adıyla yayımladı. Meksikalı bir telenovela için, 2009 yılında En İyi Kadın Oyuncu Antagonistine aday gösterildi.

9) Thalia

Thalia:- Arzulanan Meksikalı Kadın Ünlüler, En Ateşli Meksikalı Ünlüler, Güzel Meksikalı kadın

Thalia, 26 Ağustos 1971’de Mexico City, Meksika’da beş kız kardeşin en küçüğü olarak dünyaya geldi. Kariyerine çok erken yaşta bir televizyon reklamında oynayarak başladı. Dört yaşındayken bale ve piyano için ciddi koçluk dersleri aldı. Thalia, birçok kitle iletişim şirketi tarafından Pembe Dizilerin Kraliçesi olarak takdir edildi. Meksika’da yaklaşık iki milyon izleyici tarafından izlenen tüm zamanların en yüksek puanlı telenovelalarından birinde sahne aldı.

8) Selena Gomez

Selena Gomez:- Meksikalı Ünlüler, İstenen Meksikalı Bayan, İstenen Meksikalı Kadın Ünlüler, En Ateşli Meksikalı Ünlüler

Selena Gomez, 22 Haziran 1992’de Teksas’ta doğan üçüncü nesil bir Meksikalı-Amerikalı. Dünyanın en güzel kızı Selena, 2007’de Disney kanalının ünlü Hannah Montana’sında tekrar eden bir rol aldı. Billboard, 2017 rekoruna göre Selena Gomez’in tüm dünyada yedi milyon albüm ve yirmi iki milyon single. On yedi yaşındayken UNICEF büyükelçisi olarak atandı. Selena’nın sosyal medyada özellikle Instagram’da büyük takipçisi var ve en çok takip edilen kişilerden biri olarak kabul ediliyordu.

7) Salma Hayek

Salma Hayek:- güzel Meksikalı kadın, Meksikalı Ünlüler, Arzulanan Meksikalı bayan, 2021’de Meksika’nın en seksi kadınları, güzel Meksikalı kadın

1966 doğumlu Salma Hayek Pinault, Meksika ve Amerikan endüstrisinin filmlerinde oyunculuk yaparak yapımcılığa döndü. Alacakaranlıktan Şafağa kadar Vahşi Vahşi Batı gibi filmlerde rol alarak ün kazandı, ancak atılımı 2002’nin başlarında Frida filminde Meksikalı ressam tüzüğünü oynayarak oldu. Salma Hayek, kadına yönelik şiddet ve göçmenlere gösterilen yanlılık gibi toplumsal nedenler için aktif olarak mücadele ediyor.

6) Barbara Mori

Bárbara Mori: – Meksikalı Ünlüler, Arzulanan Meksikalı bayan, ünlü Meksikalı model, Meksikalı telenovela

Bárbara Mori Ochoa, 2 Şubat 1978’de Uruguay’da doğdu. Ama şu anda Meksikalı bir aktris, yazar, yapımcı ve model. 2004’te tüm zamanların en başarılı telenovelas Rubi’lerinden birinde ana rolü oynadı. 14 yaşında mankenlik kariyerine başladı ve daha sonra birçok dizi ve pembe dizide oyuncu oldu. İlk başrolünü 1998 yılında Azul Tequila adlı dizide oynadı.

5) Maite Perroni

Maite Perroni: – 15 Arzu Edilen Meksikalı Kadın Ünlüler, En Ateşli Meksikalı Ünlüler, En Ateşli Meksikalı Ünlüler, 2021’de Meksika’daki en ateşli kadınlar

Maite Perroni Beorlegu, 9 Mart 1983’te doğdu ve başta Meksika’da olmak üzere ünlü telenovela Rebelde’de başrol oynamasıyla tanındı. Latin Grammy’nin bir üyesi aday gösterildiğinde pop grubu RBD Maite Perroni uluslararası üne daha da ulaştı. Oyunculuğa girişini belirleyen, beğenilen bir Arjantinli Novela Rebelde Way’de sahne aldı. Şu anda 2013’ten Şilili bir müzisyen ve yapımcı olan Koko Stambuk ile çıkıyor.

4) Jessica Alba

Jessica Alba:- 2021’de Meksika’nın en seksi kadınları, güzel Meksikalı kadın, Meksikalı Ünlüler, Arzulanan Meksikalı bayan, ünlü Meksikalı model

Jessica Marie Alba, 1981 yılında Pomona’da doğdu. Jessica Alba, Maxim Magazine tarafından birkaç kez ilk yüz kişi arasında yer aldı. Ayrıca 2006’da Alba, Playboy Magazine tarafından en seksi yirmi beş ünlü arasında yer aldı. Filmde ilk kez 1994 yılında Camp Nowhere’de küçük bir rol oynayarak rol aldı. Dark Angel dizisindeki rolüyle Altın Küre adaylığı ile eleştirmenlerce beğeni topladı.

3) Daniela de Jesus Cosio

Daniela de Jesus Cosio:- Güzel Meksikalı kadın, Meksikalı Ünlüler, Arzulanan Meksikalı bayan, Meksikalı telenovela

Daniela de Jesus Cosio, 11 Ocak 1986 doğumlu Meksikalı bir modeldir. Kariyerine 2005 yılında ulusal bir güzellik yarışmasına katılarak başlamıştır. Sonunda Milano ve New York’ta iki büyük model yönetimi tarafından imzalanmıştır, moda ve maxim’de yer almıştır. uluslararası baskı. ‘Modeller’ adlı bir web sitesi, Cosio’yu Para Kızları kategorisinde ilk yirmi beş listesinde yer aldı. Ayrıca Grazia, Balance, Beauty Forum, Simply the Best dergilerinin kapaklarında yer aldı.

2) Ximena Navarrete

Ximena Navarrete: – En Ateşli Meksikalı Ünlüler, güzel Meksikalı kadın, Arzu edilen Meksikalı bayan, ünlü Meksikalı model

Jimena Ximena Navarrete Rosete, Meksikalı aktris, model ve TV sunucusu olan 2010 Kainat Güzeli. Oyunculuğuyla ve Meksika’dan ikinci kez Miss Reserved Unvanını kazanarak ün kazanan, 22 Şubat 1988 Guadalajara, Meksika’da doğdu. 2011’de Old Navy ve L’Oreal Paris’in sözcüsü oldu ve kısa süre sonra pembe diziye girdiğini duyurdu.

1) Priscila Perales

Priscila Perales: – En Çok İstenen 15 Meksikalı Kadın Ünlü, 2021’de Meksika’nın En Ateşli Kadınları, Güzel Meksikalı Kadın, Ünlü Meksikalı Model

Silvia Priscila Perales Elizondo, aynı zamanda bir aktris, model, güzellik kraliçesi ve sözcü olan 2005 Miss Mexico. 2006 Kainat Güzeli’nin ilk on finalisti arasında yer aldı, ancak daha sonra 2007’de uluslararası güzellik kazandı. Şu anda Miami’de emekli bir yarışçı olan erkek arkadaşıyla hayatının tadını çıkarıyor. Seyahat etmeyi ve hayranlarıyla fotoğraf ve video paylaşmayı seviyor. Şu anda, o ve erkek arkadaşı, hayranlarını ve iyi dileklerini şaşırtabilecek yakında birlikte bir çocuk bekliyorlar.


Like it? Share with your friends!

133
56 shares, 133 points

What's Your Reaction?

Korktum Korktum
1
Korktum
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Başarılı Başarılı
1
Başarılı
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Keyifli Keyifli
2
Keyifli
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Yok Artık Yok Artık
3
Yok Artık
Artist Artist
1
Artist
Listeland

0 Comments

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format