Dünyanın En Güzel ve En Seksi 15 Arnavut Kadın

7 min


141
67 shares, 141 points

15) Misse Beqiri

Misse Beqiri:- En Güzel Arnavut Modelleri, Arnavut Modelleri, Arnavutluk'taki Güzellik Standartları

'Cheshire'ın Gerçek Ev Hanımı' adlı TV dizisinde rol almaya başladıktan sonra çekici, geniş bir insan kitlesi oluşturdu. Oradan hem İsveç hem de Arnavut endüstrisinde çok sayıda dizi ve filmde rol aldı. Ayrıca, İskandinavya'daki modelleme çalışmaları ile tanınır ve çekici Arnavut kadınlarından biri olarak kabul edilir. Eski Manchester United kalecisinin eşidir.

14) Amina Shena

Amina Shena:- Arnavut Modelleri, Arnavutluk'taki Güzellik Standartları

Amina 21 Temmuz 1993 yılında Tiran, Arnavutluk,  doğmuştur. Çok güzel vücut yapısı, sarı siyah saçları ve açık kahverengi göz rengi ile tanınır. Ayrıca, Marilyn Monroe'ya benzeyen görünümüyle dünya çapında tanınır. Ayrıca Miss Queen of Europe yarışmasında ilk 5'ten biri olarak kabul edilmektedir.

13) Diana Avdiu

Diana Avdiu:- En Güzel Arnavut Modeller, Arnavut Modeller

Diana 11 Haziran 1993te Mitrovica, Arnavutluk doğmuştur. Miss Pageant ve Miss Universe Kosova gibi çeşitli model unvanlarının sahibidir. Diana, mankenlik kariyerine 15 yaşında ve daha sonra başladı; modelleme alanındaki muhteşem kariyerinde durmak yok. Çok seksi görünümü , harika vücut yapısı, kendine güveni ve profesyonelliği ile dünya çapında tanınmaktadır . Ayrıca New York Moda Haftası'nda da yer alıyor.

12) Vildane Zeneli

Vildane Zeneli: – En Güzel 15 Arnavut Kadını

Vildane 1 Ocak 1987 Priştine, Kosova doğmuştur. Çocukluğu boyunca ailesi, modelleme kariyerine başladığı Amerika Birleşik Devletleri New York'a taşındı. Çeşitli modelleme yarışmalarına katılmış ve hatta 2009 yılında Kosova'yı temsilen Bayan Diaspora Modeli olarak taçlandırılmıştır. Ayrıca, önde gelen otomobil imalat şirketi 'Ford'un bir modeli olmuştur. Ayrıca çeşitli filmlerde rol aldı ve dünyanın en cinsiyetçi Arnavut kadınlarından biri olarak kabul ediliyor.

11) Floriana Garo

Floriana Garo:- En Güzel 10 Arnavut Kadın, En Güzel Arnavut Modeller

Floriana 15 Şubat 1987 de Durres, Arnavutluk doğmuştur.  Modellik kariyerine eğitimini tamamladıktan sonra başladı ve 2012 yılında Kainat Güzeli Yarışması'nda Arnavutluk'u temsil etti. Daha sonra ailesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri'ne taşındı ve burada televizyon aracılığıyla ün kazandı. ABC haber kanalları ve diğer şovlar için bilinen bir sunucudur. Dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak kabul edilir ve aynı zamanda Cortefiel'in elçisidir.

10) Angela Martini

Angela Martini:- En Güzel Arnavut Modeller, Arnavut Modeller, Arnavutluk'taki Güzellik Standartları

Angela 23 Mayıs 1986 tarihinde Shkoder, Arnavutlukda  doğdu iKariyerine modellik yaparak başladı ve çeşitli alanlarda yer aldığı Arnavutluk'taki en başarılı çok yönlü kadınlardan biri oldu. 2008 yılında Miss Arnavutluk unvanını kazandı ve Benz moda haftası gibi dünyaca ünlü markaları ve çok daha fazlasını temsil etti. Ayrıca, şirketi Martini Bikini, dünyada iyi bilinen bir Bikini şirketidir.

9) Antoinette Kalaj

Antoinette Kalaj: – Arnavut Model, Arnavutluk'ta Güzellik Standartları, 10 Güzel Arnavut Kadın

Kalaj 20 Eylül 1986  New York ABD de doğdu. Toplum tarafından bir Arnavuttur ve ailesi Amerika Birleşik Devletleri'nde bir inşaat işine başladığında, doğumundan önce ailesi Arnavutluk'tan Amerika Birleşik Devletleri'ne taşınmıştır. Modellik kariyerine 11 yaşında başladı ve 17 yaşında 'The Limited' giyim markasının reklam filmlerini çekti. Daha sonra Karayip Korsanları ve daha pek çok ünlü Hollywood filminde rol aldı. . Hukuk ve tıp öğrencisiydi ancak film teklifleri nedeniyle okulu bıraktı.

8) Luana Vjollca

Luana Vjollca:- Arnavut modeller Instagram, En Güzel Arnavut Kadınlar, En Güzel Arnavut Modeller, Arnavutluk'taki Güzellik Standartları

Luana 2 Eylü 1991 de Tiran, Arnavutluk  doğdu.  Kariyerine çok sayıda insanın onu takip etmeye başladığı ve birçok kalp kazandığı bir TV sunumuyla başladı. Ayrıca, hayran kitlesini daha da büyüten dünyanın ünlü şarkıcılarından biri olur. Summer Fest, Launet gibi single'ları 2013 yılında piyasaya çıktı ve uluslararası tanınırlığını kazandı. Çekici yapısı ve güzelliği ile tanınır .

7) Cindorella Toli

Cindorella Toli: – En Güzel 15 Arnavut Kadın, En Güzel Arnavut Modeller

Cindorella 12 Şubat 1993 tarihinde Arnavutluk da doğdu Mankenlik kariyerine 15 yaşında başladı ve çeşitli model yarışmalarında yer aldı ve burada büyük bir hayran kitlesi edindi. Çok sayıda modelleme yarışması kazandı ve Greek Next Top Model ve Next modelin ikinci baskısında yer aldı. Sarı gözleri, koyu renk saçları ve daha geniş kesimleri kendine çeken çekici vücut yapısıyla tanınır.

6) Ruensa Haxhia

Ruensa Haxhia:- En Güzel Arnavut Modeller, Arnavut Modeller, Arnavutluk'taki Güzellik Standartları

Ruensa, Arnavutluk'taki Tiran'ın ortodoks ailesindendir ve ünlü bir şarkıcı ve söz yazarı , 19 Ekim 1995'te Arnavutluk'un Tiran kentinde doğdu . 2014 yılındaki şarkısının kendisine çok fazla övgü ve izlenme kazandırdığı, hayran kitlesini artıran ve bir sansasyona dönüşen ünlü YouTube sansasyonlarından biridir. Ayrıca, videolarının ve şarkılarının viral hale geldiği bir sosyal medya platformu olan yeni bir uygulama olan Keek'i kullanmaya başladı. Kariyeri markalı şarkılar gibi gitmese de solo kariyeri ona çok fazla ün kazandırdı.

5) Dajana Kllogjri

Dajana Kllogjri:- Arnavutluk'taki Güzellik Standartları, En Güzel Arnavut Modeller

Dajana, 15 yaşında modelliğe başladığı en cinsiyetçi Arnavut kadınlardan biri olarak kabul ediliyor. En seksi görünümü, yapısı, keskin gözleri ve kahverengi saçlarıyla tanınıyor. Görünüşü daha geniş bir insan bölümünü ve hayran kitlesini kendine çekti. Melek yüzlü, yetenekli ve muhteşem kadınlardan biri olarak kabul edilir ve en iyi listede yer almasının en büyük nedeni olmuştur.

4) Agnesa Vuthaj

Agnesa Vuthaj :- arnavutça güzel kız, Arnavut Modeller, Arnavutluk'ta Güzellik Standartları

Agnesa 8 Şubat 1986 tarihinde doğdu  Arnavutluk'u temsil eden Miss World Pageant ve Miss Universe yarışmasını temsil etti ve aynı zamanda popülaritesinin sebebini de temsil etti. Daha sonra, Dubai, New York ve Avrupa ülkelerinde çeşitli yarışmalara katılarak modelliğe başladı ve dünya çapında çeşitli markaları temsil etti. Agnesa'nın hayran kitlesi, kariyerine filmlerde başlamasını amaçlayan modellik sayesinde daha da arttı. Çeşitli film ve dizilerde rol aldı.

3) Aferdita Dreshaj

Aferdita Dreshaj:- En Güzel Arnavut Modeller, Arnavut Modeller, Arnavutluk'taki Güzellik Standartları

Aferdita 19 Temmuz 1986  tarihinde doğmuş bir çok ünlü güzel ve seksi Arnavut şarkıcı, aktris ve modeldir O çeşitli yarışmalara katılan bir Arnavut model olarak başlangıçta kariyerine başlamış ve hatta Miss Universe olarak taç 2011 yılında Kosova Seksi çekici görünümüyle dünya çapında tanınır ve dünyanın en uzun güzellik kraliçelerinden biri olarak kabul edilir. Dünya çapında en çok 2013 yılında ünlü DiCaprio ile birlikte üstsüz özelliğiyle tanınıyor. Ayrıca kendisini bir şarkıcı ve insanlar üzerinde büyük etkisi olan diğer tartışmalı şeyler olarak tasvir etti.

2) Emina Cunmulaj

Emina Cunmulaj:- En Güzel Arnavut Modeller, Arnavut Modeller, Arnavutluk'taki Güzellik Standartları

Emina Arnavut ırkının çok ünlü Amerikalı model 12 Eylül 1984 tarihinde doğdu . Yetenekli modellerden biri ve şu anda dünya çapında modelleme alanında en bilinen yüzlerden biri olarak kabul ediliyor. İngilizce, Arnavutça ve Karadağca bildiği için çok yetenekli ve dillere düşkün bir kişidir. Çok güzel bir yüz ve vücut yapısına sahip olması onu mankenlik arenasında bu kadar başarılı kılıyor ve bu da onu en iyi modeller listesine sokuyor.

1) Amanda Lajcaj

Amanda Lajcaj:- Dünyanın En Güzel 15 Arnavut Kadını, Arnavut Modeller, Arnavutluk'taki Güzellik Standartları

Amanda 29 Nisan 1995 doğumlu başarılı  ve güzel Arnavut modeli olarak kabul edilir. Dünya çapında daha büyük bir hayran kitlesine sahip dünyanın en zengin, en genç ve güncel sansasyon modelidir. Halen, modelleme kariyerine devam etmek için Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşıyor. Ona büyük bir hayran kitlesi kazandıran cinsiyetçi vücut yapısına sahip. Ayrıca hip-hop, Modern ve Western gibi çeşitli dans stilleriyle tanınır. Her şeyden önce, en iyi kalpli insanlardan biri olarak kabul edilir ve bu da listenin en üst sıralarında yer almasının en önemli nedenlerinden biridir.


Like it? Share with your friends!

141
67 shares, 141 points

What's Your Reaction?

Korktum Korktum
0
Korktum
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Keyifli Keyifli
0
Keyifli
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Artist Artist
0
Artist
Listeland

0 Comments

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format