Dünyanın En Güzel ve En Seksi 15 Hintli Kadını

7 min


148
72 shares, 148 points

15) Alia Bhatt

Alia Bhatt: – Hindistan’daki Tüm Zamanların En Güzel Kadını, Hindistan’daki En Güzel Kız

Bu Hint güzellik kraliçesi Alia Bhatt, 15 Mart 1993’te Hindistan’ın Bombay kentinde doğdu. Alia, İngiliz vatandaşı ve Hint kökenli bir şarkıcı ve oyuncu. Hindistan’daki en yüksek ücretli aktris ve Hintçe filmlerde rol alıyor. Bu genç ve çekici bayan dört Filmfare ödülü kazanmıştı. Bu çarpıcı güzellik, dolgun dudakları, kusursuz cildi, kıvrımlı vücudu ve keskin çekici özellikleri ile güzel görünüyor. O ise güzel ve yetenekli bir oyuncu Bollywood. “Kapoor & Sons”, “Dear Zindagi”, “2 Eyalet”, “Kalank” ve daha pek çok Hint filmi yaptı.

14) Shreya Ghoshal

Shreya Ghoshal: – Hindistan’ın En Güzel 10 Kızı 2021, Hindistan’ın En Güzel Kadınları, 10 Güzel Hintli Kadın

Sihirli sesiyle sinema sektörünü sallayan güzel kadın Shreya Ghoshal. Bu melodi kraliçesi, 12 Mart 1984’te Hindistan’ın Batı Bengal kentinde doğdu. Hindistan’ın ünlü çalma şarkıcısı, bestecisi ve yapımcısından biridir. Bu yetenekli kadın, Hindistan’da konuşulan neredeyse tüm dillerde şarkı söylüyor. Büyüleyici sesi ve cezbedici güzelliği ile milyonlarca hayran takipçisi tarafından beğenildi. Herkes onun sadeliğini, sevimliliğini, güçlü güvenini ve işine olan bağlılığını sevecek. Birçok Hintlinin rol modelidir. Hindistan’ın bu çarpıcı güzelliği, yetenekli çalışmaları için birçok ödül aldı.

13) Angela Jonsson

Angela Jonsson:- Hindistan’daki En Güzel Kız, Hindistan En Güzel 10 Kız 2021, En güzel Hintli kadın kim?

Çarpıcı bir güzelliğe sahip olan Angela Jonsson, 20 Şubat 1990’da Hindistan’ın Chennai şehrinde doğdu. Bu çekici güzellik, Chennai’den bir anne ve İzlanda’dan bir baba için doğdu. Kariyerine modellik sektöründe başladı ve Calendar Girl Hunt yarışmasını kazandı. Jonsson, 2011’deki Kingfisher Takvimi için çarpıcı güzellik ve daha güzel yüz modellemesi ile kutsanmıştır. Harika bir fiziği, çekici bir yüzü , mükemmel şekilli bir vücudu var ve bu sayede tüm insanları kendine çekiyor.

12) Sania Mirza

Sania Mirza: – Hindistan’daki En Güzel Kadın, 10 Güzel Hintli Kadın, En güzel Hintli kadın kim?

Bu en başarılı profesyonel Hintli tenisçi Sania Mirza, 15 Kasım 1986’da Hindistan’ın Mumbai kentinde doğdu. Sania, WTA şampiyonluğunu kazanan ilk kadın oldu. Bu yetenekli ve güzel bayan altı yaşında tenis oynamaya başladı. Bu üst düzey kadın tenisçinin 14 madalyası var. 2005 yılında Time dergisi tarafından “Asya’nın 50 Kahramanı” listesine girmiştir. Herkes kat kat göz farı, kontür, kalın dudaklar ve sürmeli gözlerin kadının güzel özellikleri olduğunu düşünebilir ama Sania Mirza güzel ve çekici bir kadının makyaja ihtiyacı olmadığını kanıtladı.

11) Sobhita Dhulipala

Sobhita Dhulipala: – Hindistan’ın En Güzel Kızı, Hindistan Top 10 Güzel Kız 2021

Güzellik simgesi Sobhita Dhulipala, 31 Mayıs 1993’te Andhra Pradesh’te doğdu. Bu Hintli güzellik bir oyuncu ve model. Ayrıca “Made in Heaven” ve “Bard of Blood” gibi birçok web dizisinde rol aldı. Sütlü teni, pembe dudakları ve kıvrımlı vücuduyla, “Raman Raghav 2.0”, “Chef”, “Ghost Stories” ve daha pek çok filmde rol aldı. Sobhita, Femina Miss India 2013’te ikinci oldu. Kuchipudi ve Bharatanatyam’daki en iyi ve eğitimli klasik dansçı.

10) Zareen Han

Zareen Khan: – Hindistan’daki En Güzel Kadınlar, 10 Güzel Hintli Kadın

Zareen Khan, Hindistan’dan güzel bir model ve oyuncu. 14 Mayıs 1987’de Hindistan’ın Mumbai kentinde doğdu. Birçok Hintçe ve Pencap filminde çalıştı. “Housefull 2”, “Hate story 3”, “Ready” ve daha pek çok filmle ünlendi. Zareen kusursuz teni, gösterişli dudakları, büyüleyici gözleri, cennet gibi yüzü ve kusursuz vücut yapısıyla çok güzel görünüyor. Hindistan’ın güzel kadınlarından biridir.

9) Tamanna Bhatia

Tamanna Bhatia: – Hindistan’ın En Güzel 10 Kızı 2021, Hindistan’ın En Güzel Kadınları, 10 Güzel Hintli Kadın

Tamanna Bhatia, Hintli bir melektir ve profesyonel olarak Tamannaah olarak bilinir ve 21 Aralık 1989’da Hindistan’ın Maharashtra kentinde doğdu. Bu güzel ve genç görünümlü Hintli aktris, birçok Tamil ve Telugu filminde ve ayrıca birkaç Hint filminde rol aldı. Ayrıca bu cezbedici güzellik birçok sahne şovuna da katılmaktadır. Oyunculuk sektörüne 15 yaşında girdi ve ilk olarak Bollywood filminde rol aldı. Bu süt beyazı kraliçe makyajsız daha güzel görünüyor. Mükemmel figürü, çok iyi tanımlanmış ve çarpıcı özellikleri sayesinde birçok kişinin dikkatini çekti.

8) Manushi Chhillar

Manushi Chhillar: – Hindistan’ın En Güzel Kızı, Hindistan Top 10 Güzel Kız 2021

Bu güzel Hint modeli, yani Manushi Chhillar, 2017 yılında Femina Miss India unvanını kazandı ve 2017 yılında Miss World unvanının sahibi. O bir fitness tutkunu ve 14 Mayıs 1997’de Hindistan’ın Haryana kentinde doğdu. Bu yetenekli bayan, çekici güzelliği ile dünyanın çeşitli ülkelerinden 108 yarışmacıyı yenerek bu unvanı aldı. Manushi, iyi eğitimli bir Kuchipudi dansçısıdır. Bu muhteşem bayan, PETA tarafından “En Seksi Vejetaryen Kişilik” seçildi.

7) Ileana D’cruz

Ileana D’cruz: – Hindistan’ın En Güzel Kadını, En Güzel Hintli Kadın Kimdir, 10 Güzel Hintli Kadın

En güzel ve muhteşem Hintli aktris Ileana D’cruz, 1 Kasım 1987’de Hindistan’ın Bombay kentinde doğdu. Bu çekici güzellik birçok Telugu ve Hintçe filminde yer aldı ve bazı Tamil filmlerinde de rol aldı. Telugu filmi olan “Devadasu” için en iyi kadın çıkış için Filmfare ödülünü aldı. Birçok insan onun çarpıcı fiziğine ve sevimli yüzüne hayran kaldı. Ileana sadece parıldayan görünüyor ve öldürücü gülümsemesi ve sevimli yüzüyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. “Nanban”, “Barfi”, “Rustom” ve daha pek çok hit film verdi.

6) Shraddha Kapoor

Shraddha Kapoor: – Hindistan Top 10 Güzel Kız 2021, Hindistan’ın En Güzel Kadınları

Hint film endüstrisindeki zarif ve yetenekli aktrislerden biri Shraddha Kapoor. Bu genç ve güzel oyuncu 3 Mart 1987’de Hindistan’ın Bombay şehrinde doğdu. Hintli bir şarkıcı ve aktris ve birçok Hint filminde rol aldı. Ünlü filmi “Aashiqui 2”de Arohi Keshav Shirke’nin unutulmaz rolünü oynayarak geniş bir tanınırlık ve hayran takipçisi kazandı. Badem gözleri, ipeksi saçları ve kusursuz yapılı vücudu ile daha seksi görünüyor, başkalarıyla kıyaslandığında aşırı çekici. Shraddha hem geleneksel hem de batılı kıyafetlerde güzel görünüyor.

5) Shruti Haasan

Shruti Haasan: – Hindistan’daki En Güzel Kadın, 10 Güzel Hintli Kadın

Muhteşem kadın Shruti Haasan, 28 Ocak 1986’da Hindistan’ın Chennai kentinde doğdu. Hindistan’ın en iyi şarkıcısı ve oyuncusu ve ağırlıklı olarak birçok Hintçe, Telugu ve Tamil dilinde filmde çalışıyor. Kıvrımlı figürü ve daha güzel bir yüzü nedeniyle daha güzel görünüyor. Bu çalma şarkıcısı hipnotik ve büyülü bir sese sahiptir. Ayrıca “3”, “Devi”, “Yaara”, “Premam” ve daha birçok filmde rol aldı. Badem şeklindeki gözleri, ipeksi saçları, pembe dudakları herkesi kendine çekiyor ve büyük bir hayran kitlesine sahip.

4) Priyanka Chopra

Priyanka Chopra: – Hindistan’ın Tüm Zamanların En Güzel Kadını, Hindistan’ın En Güzel Kızı

Bollywood kraliçesi Priyanka Chopra, 18 Temmuz 1982’de Bihar’da doğdu. Priyanka çok yetenekli bir kadın çünkü Hindistanlı bir aktris, yapımcı ve şarkıcı. Bu muhteşem kadın 2000 yılında Miss World’ün birincisi. Hindistan’da ünlü ve en çok kazanan aktris. Esmer teni, cesur gözleri ve dolgun dudaklarıyla daha güzel ve çekici görünüyor. Chopra, muhteşem ve güzel görünümü nedeniyle birçok Hintli tarafından beğenilir ve sevilir. Hindistan’ın güzel kadınlarından biridir.

3) Nayanthara

Nayanthara: – Hindistan’ın En Güzel 10 Kızı 2021, Hindistan’ın En Güzel Kadını, 10 Güzel Hintli Kadın

Muhteşem kraliçe Nayanthara, 18 Kasım 1984’te Hindistan’ın Bangalore kentinde doğdu. Ünlü bir Hintli aktris, model ve film yapımcısıdır ve Tamil ve Telugu filmlerinde yer almaktadır. Güzelliği ve çekiciliği sayesinde milyonlarca insanın kalbini kazandı.Dramatik ve etkileyici gözleri ve keskin burnu, güzel yüzünü güzelleştiren temel özelliklerdir. “Viswasam”, “Naanum Rowdy Dhaan”, “Süper”, “Bodyguard” ve daha pek çok filmde rol aldı. Ayrıca yeteneği sayesinde çeşitli ödüller de aldı.

2) Deepika Padukone

Deepika Padukone: – Hindistan Top 10 Güzel Kız 2021, Hindistan’ın En Güzel Kadınları

Kuşkusuz, Deepika Padukone Hindistan’ın güzel kadınlarından biridir. Deepika, 5 Ocak 1986’da Danimarka’da doğdu ve Bengaluru’da büyüdü. Hintli bir sinema oyuncusu ve badminton oyuncusu. “Padmaavati” adlı tarihi bir filmde inanılmaz bir rol oynadı ve büyük bir hit oldu. Çarpıcı gülümsemesi, çekici gözleri, klasik burnu ve çekici gamzeleri ile muhteşem görünüyor. Deepika, modası geçmiş Hint kıyafetlerinden batı kıyafetlerine kadar her kıyafette harika ve muhteşem görünüyor.

1) Aishwarya Rai Bachchan

Aishwarya Rai Bachchan: – 10 Güzel Hintli Kadın, Hindistan Top 10 Güzel Kız 2021, Hindistan’daki En Güzel Kadın

Miss World 1994’ün sahibi, Hintli güzellik ikonu olan Aishwarya Rai Bachchan’dı. Bu güzel görünümlü kadın, 1 Kasım 1973’te Hindistan’ın Mangalore kentinde doğdu. Yetenekli bir kadın ve harika oyunculuk yeteneğiyle Bollywood’da bir yıldız gibi parladı. Bu yetenekli kadın, doğal ve büyüleyici güzelliği ile tanınır. İpeksi siyah saçları ve ela yeşili-mavi gözleri tüm insanları cezbeder. Hiç tereddüt etmeden, bu güzellik Hindistan’da güzel görünümlü bir kadın olarak kabul edilir.


Like it? Share with your friends!

148
72 shares, 148 points

What's Your Reaction?

Korktum Korktum
3
Korktum
Üzgün Üzgün
4
Üzgün
Başarılı Başarılı
1
Başarılı
Sinirli Sinirli
3
Sinirli
Keyifli Keyifli
3
Keyifli
Muhteşem Muhteşem
10
Muhteşem
Yok Artık Yok Artık
5
Yok Artık
Artist Artist
3
Artist
Listeland

0 Comments

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format