En Seksi ve En Güzel Ermeni Kadın Ünlüler

7 min


137
61 shares, 137 points

10) Safinaz

Safinaz- En Güzel ve En Ateşli 10 Ermeni Kadın

Ermenistan'ın bu güzel kadını Safinaz, mesleği dansöz. 20 Aralık 1983'te Ermenistan'da doğdu. Uydu Kanalı Dalaa'ya video yükledikten sonra küresel bir vahiy kazandı. 2013'te bir Mısır filmi olan The Sweeper, başarısını ve tanınmasını sağladı. Kayıtlara göre, 2014 yılında Safinaz, Mısır'da en çok aranan kişiliklerden biriydi. Bu güzel Ermeni dansöz, 2014 ve 2015 yıllarında Mısır'ın ulusal bayrağına hakaret etmesi üzerine tartışmalara yol açtı. 2014'te Mısır bayrağı tasarımlı bir kostüm giyerek bir performans sergiledi ve bunun için; 06 ay hapis yattı. Daha sonra 2015'te Mısırlı hayranlarıyla bikinili dans etti ve Govt. ona para cezası verdi.

9) Siruşo

Sirusho - En Güzel ve En Ateşli 10 Ermeni Kadın

Siruşo, mesleği olan bir söz yazarı ve şarkıcıdır. Müzik becerilerinin yanı sıra, 2022'de şu anki en ateşli Ermeni kadınları arasında yer alıyor. 7 Ocak 1987'de Ermenistan'da doğdu. İlk ödülünü 09 yaşındayken Lusabats şarkısıyla aldı. 2000 yılında sanatçının müstear ismi olan ilk albümü Sirusho'yu piyasaya sürdü. Aksi takdirde, doğduğunda aldığı isim Siranuş Harutyunyan'dı. Çocukluğundan beri şarkı sözü yazmak ve müzik yapmakla ilgileniyor. Siruşo'dan sonra, daha sonra; Sheram projesi, 2005 yılında ona Ermeni müziğinin Geleceği ödülünü getirdi. Daha sonra ilk Ermeni Ulusal Müzik Ödülleri'nde En İyi Kadın Sanatçı ödülünü aldı. Güzel şarkıcı, Ermenistan'ı temsil eden “Qélé, Qélé” adlı şarkısını seslendirerek 2008 Eurovision Şarkı Yarışması'nda ulusal hazine unvanını da aldı. Daha sonra 2012'de mücevher markasının yanı sıra hit bir şarkı haline gelen PreGomesh şarkısını piyasaya sürdü. Ermeni Ulusal Müzik Ödülü, Yıllık Ermeni-Rus Diasporası Müzik Ödülü (Tashir 2010), Dünya Ermeni Eğlence Ödülleri ve Kırlangıç Müzik Ödülleri de dahil olmak üzere çok sayıda ödül aldı. 2009 yılında Levon Koçaryan ile evlenen ikilinin 03 çocuğu var.

8) Alice Panikyan

Alice Panikian, Bulgar ve Ermeni kökenlidir. 23 Mayıs 1985 doğumlu bir Gazeteci ve mankendir. Bir model olarak, Miss Universe Canada 2006 ve Miss International Canada 2007'yi kazandı. Ayrıca, 2006'da IQCP'yi kazanan ilk Kanadalı kadın. Kesinlikle 8. sırayı hak ediyor. en güzel on Ermeni kadınının bu listesinde. Alice Panikian, 05 yaşında ailesiyle birlikte Kanada'ya taşındı. York Üniversitesi'nde yüksek öğrenim gördü ve Gazetecilik ve Televizyon sunucusu olarak kariyer yapmak için Gazetecilik yaptı. Bununla birlikte, çok yetenekli Bulgar-Kanadalı gazeteci, yeteneğini bir TV sunucusu ve modeli olarak sergiliyor. Hobileri arasında hikaye yazmak, yoga yapmak ve voleybol oynamak yer almaktadır.

7) Elena Vardanyan

Elena Vardanyan- En Güzel ve En Ateşli 10 Ermeni Kadın

Elena Vardanyan, 22 Nisan 1984 Ermeni doğumlu güzel bir kadındır. 2008 yılında oyunculuk kariyerine başlayan harika bir oyuncudur. 2011 yılında Kargın Dizisi'nden sonra popülerlik kazanmıştır. Ayrıca 2015 yılından bu yana Domino dizisinde rol almaktadır. Ermenistan'ın bu güzel kadını, Stanislavski Erivan Rus Tiyatrosu'nda oyunculuk yaptı. 2013 yılında Caucho filmini yaptı. Bu ateşli Ermeni kadın sosyal medya hesaplarında aktif ve kendisine hayran olan bir takipçisi var. Kaynaklara göre, ne evli ne de kimseyle çıkıyor.

6) Eliza Muradyan

Eliza Muradyan, mesleği bir manken ve iş kadınıdır. 16 Ocak 1993'te Erivan, Ermenistan'da doğdu. İlk Moskova Devlet Tıp Üniversitesi'nde tıptan mezun oldu. Ermenistan'daki en ateşli on kadından bahsederken 6. sırada yer alıyor. Bu güzel Rus ve Ermeni model çeşitli güzellik yarışması ünvanları kazandı. Yani 2013 yılında Miss MGMU ünvanını kazandı, ardından Miss Universe Ermenistan 2018. Ayrıca Eliza, Miss Universe yarışmasına katılan ancak ilk 20. sırada kaybeden ilk Ermeni model. Şu anda bir giyim hattında (akşam kıyafetleri) kiralama işine odaklanıyor. Yeşil gözlü güzelin Instagram'da güzelliğini cezbeden yaklaşık 211 bin takipçisi var.

5) Rubina Khanzadyan

Çarpıcı Ermeni kadın Rubina Khanzadyan, 1996 doğumlu Ermeni bir modeldir. Victoria's Secret'ın ilk Ermeni modelidir. 13 yaşında kariyerine devam etmek için Amerika Birleşik Devletleri'ne taşındı. Ermenistan'ın muhteşem güzelliği artık başarılı bir model. Ayrıca Rihanna, farklı ten tonlarına sahip modelleri düşündüğü yeni marka güzelliği için onu seçti. Netizenler, sıcak ve cesur fotoğraflarını sosyal medyada paylaşırken güzelliğini cezbediyor. Modelliğin yanı sıra, portreler yaratmada da elini tutuyor. O çok özel bir insandır, özel hayatını toplum içinde ifşa etmez.

4) Iveta Mukuchyan

Iveta Mukuchyan- En Güzel ve En Ateşli 10 Ermeni Kadın

Iveta Mukuchyan, 14 Ekim 1986 doğumlu Ermeni bir şarkıcı. En güzel ve en ateşli Ermeni kadınları listesinde 4. sırada yer alıyor. Ancak o zamanki zor durum nedeniyle Ermenistan ve Almanya arasında gidip geldi. Babası, milleti sevdiği için evde Ermenice dışında bir dil konuşmasına izin vermedi. Gençliği boyunca Hamburg'da bir kulüpte yarı zamanlı garson olarak çalıştı. Orada ünlü Titanik şarkısını seslendirdiği bir kulübe katıldı; Kalbim devam edecek. Artık ailesi onun harika bir şarkıcı olduğunu biliyordu.Mukuchyan müzik kariyerine 2009 yılında başladı. 2009 yılında Hay süperstarı seçmelerine katıldı ve yılın keşfi ödülünü alarak 05. sırayı kazandı. Ardından yolculuğuna kıvılcım ekleyen çok sayıda başka ödül geldi. Yani Pan Ermeni Eğlence Ödülleri, Swallow Müzik Ödülleri, DBA ve DIAFA, diğerleri arasında. Yetenekli profesyonel, 2016'da Kaç ya da Evlen, 2017'de Hayallerimizin Yolu filmlerini yaptı. 2020'de Dubai'de DIAFA Ödülü'nü aldı.

3)  Sofya Poghosyan

En güzel Ermeni kadınlarını tartışırken Sofya Poghosyan'ı görmezden gelemeyiz. 20 Ekim 1988 doğumlu bir Ermeni vatandaşı. Çok yetenekli sanatçı, TV sunucusu, model, oyuncu ve psikolog olarak yeteneklerini sergiliyor. Bu seksi Ermeni kadın, kariyerine 2010 yılında Geri Dön adlı dizide başrol oyuncusu olarak başladı. Ardından 2012'de yabancı, 1014'te aşkın kölesi ve daha nicelerini yaptı. Halen, 2018'den beri ana lider olarak Tandem yapıyor. Sarı saçlı mavi gözlü güzellik gezmeyi ve dans etmeyi çok seviyor. Kaynaklara göre, Japonya seyahat etmek için en sevdiği yer. Sofya, 2010 yılında Narek Gevorgyan ile evlendi, ancak 2016'da ayrıldılar.

2) Angela Sarafyan

Angela Sarafyan- En Güzel ve En Ateşli 10 Ermeni Kadın

Angela Sarafyan, 30 Haziran 1983 Erivan, Ermenistan doğumlu güzel oyuncudur. Ermenistan'daki en güzel 10 kadın arasında 2. sırada yer alıyor. Angela oyunculuk kariyerine 2000 Culture Cash'te başladı. Muhteşem oyunculuk becerilerini  Kabluey ,  On the Doll ,  The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 ve daha birçok filmde gösterdi. Yolculuğu ayrıca çeşitli TV dizilerinde Konuk rollerinde muhteşem oyunculukla ateşlendi. 2016 yılında Westworld filminde başrol oynadı. Bunun için 2017'de 23 SAGA'ya bile aday gösterildi. Ardından 2018 yılında Pin-Up filminde rol aldı. Ancak en iyi yardımcı kadın oyuncu kategorisinde Uluslararası Bağımsız Film Ödülü, Indie FEST Film Ödülü ve GFFA kazandı. Şu anda, daha önce Colin Carrier ile çıkıyor; Narek Ghaplanyan ile 5 yıllık evliliğin ardından boşandı.

1) Kim Kardashian

Kim Kardashian, dünyanın en popüler ünlülerinden biridir . O bir iş kadını, model ve sosyetik. Şüphesiz, tüm zamanların en güzel ve en ateşli Ermeni kadınıdır. Kim aslında yakın zamanda kabul ettiği bir Ermeni. Babası Ermeni avukat olarak çalıştı ancak ABD'de yaşadı. 21 Ekim 1980'de doğdu. Kardashian'ın leydisi Kim'e ayak uydurmak, medyanın dikkatini çekti, bir stilist ve Paris Hilton'un arkadaşıydı. Stil sahibi diva, kariyerine 2003 yılında  eski sevgilisi Ray J ile birlikte Superstar ile başladı. Kardashian'a ayak uydurma başarısının ardından izleyiciler arasında popüler olan bir başka dizi Kardashian izledi. Şık kişi Amerika'da doğdu ve atalarının bağlantıları Ermenistan ile. Kardashian, 2022'de Amerikan başkanı Joe Biden tarafından resmen tanınan Ermeni soykırımının tanınmasını aktif olarak teşvik etti. Kişisel hayatından bahsetmişken 2000 yılında Damon Thomas ile evlenip 2004 yılında boşanmıştır. 2011 yılında Kris Humphries ile evlenip 2013 yılında boşanmıştır. Daha sonra 2014 yılında Kanye West ile evlenip 2022 yılında boşanmıştır. 04 yaşında bir annedir.


Like it? Share with your friends!

137
61 shares, 137 points

What's Your Reaction?

Korktum Korktum
0
Korktum
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Sinirli Sinirli
1
Sinirli
Keyifli Keyifli
2
Keyifli
Muhteşem Muhteşem
3
Muhteşem
Yok Artık Yok Artık
1
Yok Artık
Artist Artist
0
Artist
Listeland

0 Comments

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube and Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format