Bebeklerin Cinsiyetini Öğrenebileceğiniz 10 Tahmini Yöntem

3 min


154

1. Bebeğinizin Kalp Atış Hızı

Daha popüler efsanelerden biri, bebeğin anne karnındaki kalp atış hızıyla ilgili. Hikaye devam ederken, dakikada 140 vuruşun (BPM) üzerindeyse, bir kızınız var demektir. 140 BPM’den daha yavaşsa, bir oğlunuz var. 

2) Nasıl Taşıyorsun

Hamilelik sürecinde karnınız dik duruyorsa bir kıza sahip olabilirsin. Karnınız aşağı sarkıyorsa, bir erkek çocuk sahibi olabilirsiniz. 

3) Tatlı ve Tuzlu Aşermeler

Haftalar geçtikçe, kesinlikle belirli yiyeceklere sahip olmanız gerektiğini fark edebilirsiniz – şimdi gibi! Evet, bunlar senin hamilelik isteklerin . Tatlı şeylerden yeterince alamıyor musun? Bir kıza sahip olabilirsin. Her zaman peşinde olduğunuz şey tuzlu atıştırmalıklarsa, bir erkek çocuk sahibi olabilirsiniz.

4) Sabah Bulantısının Şiddeti

Belki de yemek bu günlerde aklındaki son şeydir. Hamileliğin en erken belirtilerinden biri sabah bulantısıdır , ancak herkes bulantı ve kusmayı yaşamaz. Kendini çok hasta hissediyorsan, masallar bir kızın olacağını söylüyor. Kendinizi iyi hissediyorsanız, bir erkek çocuk sahibi olabilirsiniz.

5) Mide ekşimesi sıklığı

Hamilelik sırasında çok fazla mide ekşimesinin, küçük çocuğunuzun saçlarının dolu olduğunu gösterebileceğini duymuş olabilirsiniz. Bir kızınız olacağı anlamına da gelebilir, ya da efsaneler öyle söylüyor. 

6) Saçların ve Tırnakların

Aynı şekilde, saçlarınız ve tırnaklarınız ince ve kırılgansa, bunun sorumlusu bir kız olabilir. Ama tatlı bukleleriniz ve uzun tırnaklarınız varsa, yakında kollarınızda bir erkek bebeğiniz olabilir.

7) Meme büyüklüğü

Göğüsleriniz daha dolgun mu? Daha evrensel erken gebelik belirtilerinden biri, orası kesin. Ancak göğüsleriniz özellikle büyük görünüyorsa, erkek çocuk sahibi olabilirsiniz.

8) Meme Ucunun Rengi

Göğüslerinizin hamilelik sırasında daha hassas olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Meme uçlarınız ve onları çevreleyen bölge (areola) da daha büyük görünebilir. Ancak bazılarına göre meme uçlarının normalden daha koyu olması, erkek çocuk sahibi olacağınız anlamına gelebilir.

9) Linea nigra Uzunluğu

Kasık bölgenize uzanan yumruğunuzun üzerinde bir çizgi görebilirsiniz. Üzülme. Bu yeni işarete linea nigra denir. ve genellikle doğumdan sonra kaybolur. Göbek deliğinizin altından aşağı doğru uzanıyorsa, bir kızınız olabilir. Göğüs kafesinizin altından aşağıya kadar uzanıyorsa, bir erkek çocuk sahibi olabilirsiniz.

10. Halka testi

Fiziksel işaretlerin ötesinde, bazı cinsiyet tahmin teorileri çeşitli testlere genişler. Yüzük testi ile alyansınızı bir ipe bağlayıp karnınızın üzerinde tutuyorsunuz. Bir çizgide bir yandan diğer yana sallanıyorsa, bir kızınız var demektir. Bir daire etrafında dönüyorsa, diğer yandan, bir erkek çocuk sahibi oluyorsunuz.

[zombify_post]


Like it? Share with your friends!

154
Listeland

0 Comments

Bir Cevap Yazın